25 İyul 2024 10:52

AVRO-2024-də keçiriləcək qarşılaşmaların AFİŞASI

Azadsöz.az xəbər verir ki, bütün futbolsevərlərin maraqla gözlədiyi AVRO-2024-ə sabah Almaniya – Şotlandiya görüşü ilə start veriləcək

 AVRO-2024-də keçiriləcək görüşlərin afişasını təqdim edirik.

14 iyun (cümə)

A qrupu: Almaniya – Şotlandiya (Münhen)

Saat 23:00

15 iyun (şənbə)

A qrupu: Macarıstan – İsveçrə (Köln)

Saat 17:00

B qrupu: İspaniya – Xorvatiya (Berlin)

Saat 20:00

B qrupu: İtaliya – Albaniya (Dortmund)

Saat 23:00

16 iyun (bazar günü)

C qrupu: Sloveniya – Danimarka (Ştutqart)

Saat 17:00

C qrupu: Serbiya – İngiltərə (Gelzenkirhen)

Saat 20:00

D qrupu: Polşa – Niderland (Hamburq)

Saat 23:00

17 iyun (bazar ertəsi)

D qrupu: Avstriya – Fransa (Düsseldorf)

Saat 17:00

E qrupu: Belçika – Slovakiya (Frankfurt)

Saat 20:00

E qrupu: Rumıniya – Ukrayna (Münhen)

Saat 23:00

18 iyun (çərşənbə axşamı)

F qrupu: Türkiyə – Gürcüstan (Dortmund)

Saat 20:00

F qrupu: Portuqaliya – Çexiya (Leypziq)

Saat 23:00

19 iyun (çərşənbə)

A qrupu: Şotlandiya – İsveçrə (Köln)

Saat 17:00

A qrupu: Almaniya – Macarıstan (Ştutqart)

Saat 20:00

B qrupu: Xorvatiya – Albaniya (Hamburq)

Saat 23:00

20 iyun (cümə axşamı)

B qrupu: İspaniya – İtaliya (Gelzenkirhen)

Saat 17:00

C qrupu: Danimarka – İngiltərə (Frankfurt)

Saat 20:00

C qrupu: Sloveniya – Serbiya (Münhen)

Saat 23:00

21 iyun (cümə)

D qrupu: Polşa – Avstriya (Berlin)

Saat 17:00

D qrupu: Niderland – Fransa (Leypziq)

Saat 20:00

E qrupu: Slovakiya – Ukrayna (Düsseldorf)

Saat 23:00

22 iyun (şənbə)

E qrupu: Belçika – Rumıniya (Köln)

Saat 17:00

F qrupu: Türkiyə – Portuqaliya (Dortmund)

Saat 20:00

F qrupu: Gürcüstan – Çexiya (Hamburq)

Saat 23:00

23 iyun (bazar)

A qrupu: İsveçrə – Almaniya (Frankfurt)

Saat 23:00

A qrupu: Şotlandiya – Macarıstan (Ştutqart)

Saat 23:00

 

24 iyun (bazar ertəsi)

B qrupu: Albaniya – İspaniya (Düsseldorf)

Saat 23:00

B qrupu: Xorvatiya – İtaliya (Leypziq)

Saat 23:00

 

25 iyun (çərşənbə axşamı)

D qrupu: Fransa – Polşa (Dortmund)

Saat 20:00

D qrupu: Niderland – Avstriya (Berlin)

Saat 20:00

C qrupu: İngiltərə – Sloveniya (Köln)

Saat 23:00

C qrupu: Danimarka – Serbiya (Münhen)

Saat 23:00

26 iyun (çərşənbə)

E qrupu: Ukrayna – Belçika (Ştutqart)

Saat 20:00

E qrupu: Slovakiya – Rumıniya (Frankfurt)

Saat 20:00

F qrupu: Çexiya – Türkiyə (Hamburq)

Saat 23:00

F qrupu: Gürcüstan – Portuqaliya (Gelzenkirhen)

Saat 23:00